Tehnician Instalare Echipamente Audio Video, Curenti Slabi

GROUP QLT consultanta in resurse umane
Nivel cariera:
Middle (peste 3 ani experienta)
Domeniile ofertei:
IT&C/tehnologie
Internet/NewMedia
Inginerie
Data introducerii:
10.08.2018

CONSULTANTA IN HR ESTE AFACEREA QLT

Consultanta de succes genereaza afaceri de succes!

Recrutari de succes QLT ™

Credem in puterea voastra de a schimba lucrurile.
Credem in capacitatea voastra de a inova, de a identifica solutii performante.
Credem in capacitatea noastra de a fi un bun intermediar intre candidati si angajatori.

Organizatiile mari s-au dezvoltat prin agentii de recrutare, prin identificarea si valorificarea potentelor. Doar potentele valorificare pot deveni RESURSE.

Oamenii, vazuti ca parteneri, resursa umana sau forta de munca in cadrul unei companii, sunt cele mai importante investitii. Acestia gestioneaza inclusiv resursele informationale si financiare. Firmele care isi aleg oamenii potriviti sunt cele care sunt in siguranta. Viitorul unei afaceri este in mainile managerului responsabil cu recrutarile.

Oamenii fac diferenta! Succesul unei firme poate fi garantat doar prin calitatea colaboratorilor sai.

Descrierea postului:

Companie de integrare si distributie audio-video, cu peste 10 ani experienta si mii de proiecte de succes, cu parteneri globali de top ce asigura calitate fara compromis pentru solutii audio-video, videoconferinta, integrare, automatizare si securitate.

Daca va incadrati criteriilor si oferta salariala este in regula, va invitam sa ne transmiteti cv-ul detaliat!

Responsabiliatati:
Montaj si punere in folosinta echipamente AV si Telecomunicatii la sediul clientului, national, incluzand cablare si cablare structurata, conectare si configurare;
Realizare infrastructura cabluri audio-video-date-control, inclusiv conectori, prize AV, etc.;
Cablare structurata curenti slabi, experienta in CAT5/6 este un avantaj;
Configurare software de baza pentru echipamentele instalate: drivere, aplicatii interactive si altele;
Asigurare interventii service si mentenanta in garantie si postgarantie on site pentru client;
Montare si demontare echipamente (displayuri, videoproiectoare, sisteme de sonorizare, ecrane de proiectie, sisteme de traducere simultana, etc).

Cerinte:

Cunostiinte si experienta in industria audio-video reprezinta un avantaj
Disponibilitate la deplasari frecvente la sediul clientului din Bucuresti si provincie;
Absolvent studii medii cu profil tehnic (electrica, instalatii, politehnica, etc);
Notiuni de baza in lucrul in alimentarea cu energie electrica a echipamentelor;
Experienta in lucrari de retelistica – cablare structurata, conectare, medii de transmisie, etc.;
Responsabilitate, mod riguros de organizare a propriei activitati;
Folosirea echipamentelor tehnice de genul: bormasina, surubelnite, fierastrau pendular, fierastrau circular, etc,
Lucrul la inaltime: scari, schele, etc.;
Folosirea echipamentelor tehnice de genul: statie de lipit, cleste sertizat, etc.;
Cunostiinte minime despre instalarea drivere sau aplicatii conexe echipamentelor;
Cunostiinte minime de limba engleza pentru intelegerea documentatiilor.

Oferta:

Beneficii:
Salariu competitiv negociabil in fct de experienta (2000-3000 lei net);
Bonusuri in functie de perfomanta;
Decontare transport;
Decontare cheltuieli delegatii;
Mediu de lucru profesional.

Detalii: www.QLT.ro
[email protected]