Responsabil planificare materiale/ achizitii intern si extern

Talent Center
Nivel cariera:
Entry level (sub 3 ani exp)
Localitatea:
Ilfov
Domeniile ofertei:
Achizitii/aprovizionare
Data introducerii:
08.08.2018
Talent Center are un mare diferentiator fata de competitie: nu renuntam niciodata la un proiect ! Suntem perfectionisti si mereu ajungem la finalul pe care ni-l propunem . Mai mult decat atat, avem o relatie speciala cu clientii nostri. Pentru noi, acestia sunt niste povesti, niste lectii de viata, niste suflete cu viata reala, dincolo de mediul organizational. Acea parte din oameni, noi o adoram. Iar termenul de ”client” se pierde cu usurinta si nu ne pare rau deloc. Suntem inainte de orice, OAMENI

Descrierea postului:

Responsabilitati:

- Verificare disponibilitate materiale pentru oferte tehnice intocmite (verificare stocuri, transmitere feedback si solutii in caz de probleme disponibilitate)

- Planificare livrari/ retururi

- Intocmire comenzi de marfa – in functie de disponibilitate si cereri

- Transmitere comenzi catre furnizori interni (Romania) si externi (alte subsidiare ale companiei din alte tari), bazat pe necesarul de materiale intocmit

- Intocmire documente intrare (NIR, documente necesare pentru vama, etc.) si documente iesire (avize de expeditie, facturi, packing list)

- Intocmire INTRASTAT – lunar

Cerinte:

Oferta:

- transport asigurat din Baneasa

- mediu de lucru placut

- salariul intre 2500-2700 lei/net