Reprezentant Medical Junior- parafarmaceutice (premium brand)

GROUP QLT consultanta in resurse umane
Nivel cariera:
Entry level (sub 3 ani exp)
Domeniile ofertei:
Vanzari
Farma
Data introducerii:
16.02.2017

CONSULTANTA IN HR ESTE AFACEREA QLT

Consultanta de succes genereaza afaceri de succes!

Recrutari de succes QLT ™

Credem in puterea voastra de a schimba lucrurile.
Credem in capacitatea voastra de a inova, de a identifica solutii performante.
Credem in capacitatea noastra de a fi un bun intermediar intre candidati si angajatori.

Organizatiile mari s-au dezvoltat prin agentii de recrutare, prin identificarea si valorificarea potentelor. Doar potentele valorificare pot deveni RESURSE.

Oamenii, vazuti ca parteneri, resursa umana sau forta de munca in cadrul unei companii, sunt cele mai importante investitii. Acestia gestioneaza inclusiv resursele informationale si financiare. Firmele care isi aleg oamenii potriviti sunt cele care sunt in siguranta. Viitorul unei afaceri este in mainile managerului responsabil cu recrutarile.

Oamenii fac diferenta! Succesul unei firme poate fi garantat doar prin calitatea colaboratorilor sai.

Descrierea postului:

Clientul lucreaza cu lanturile de farmacii, cu medici de specialitate si detine un lant de magazine de profil.

Daca ai experienta pe o pozitie de consultant vanzare in farmacii, esti pasionat de domeniul nutritiei si iti doresti sa faci o schimbare profesionala, te invitam sa ne transmiti aplicatia ta!

Compania incurajeaza persoanele cu potential, pentru promovare medicala/farmaceutica pe teren!

Responsabilitati:
Indeplinirea sarcinilor si a obiectivelor lunare de vanzare/promovare;
Crearea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii constructive cu farmaciile si medicii din zona alocata;
Sustinerea activitatilor specifice de marketing, negocieri contractuale;
Vizite la clienti pe zona alocata;
Sustinerea de prezentari la medici;
Respectarea programului de lucru si al touring planului;
Intocmirea rapoartelor de activitate.

Cerinte:

Excelente abilitati de negociere si comunicare;
Cunostinte legate de biochimie, biotehnologii, suplimente nutritive- reprezinta avantaj;
Experienta in promovare produse parafarmaceutice la medici si in farmacii- reprezinta avantaj;
Disponibilitate la deplasari;
Carnet auto ctg B.

Oferta:

Masina, telefon si traininguri;
Pachet salarial motivant;
Bonusuri in functie de realizari.

Detalii: www.qlt.ro