Reprezentant de vanzari in domeniul medical

Talent Center
Nivel cariera:
Middle (peste 3 ani experienta)
Domeniile ofertei:
Vanzari
Data introducerii:
13.06.2018
Talent Center are un mare diferentiator fata de competitie: nu renuntam niciodata la un proiect ! Suntem perfectionisti si mereu ajungem la finalul pe care ni-l propunem . Mai mult decat atat, avem o relatie speciala cu clientii nostri. Pentru noi, acestia sunt niste povesti, niste lectii de viata, niste suflete cu viata reala, dincolo de mediul organizational. Acea parte din oameni, noi o adoram. Iar termenul de ”client” se pierde cu usurinta si nu ne pare rau deloc. Suntem inainte de orice, OAMENI

Descrierea postului:

– Promovarea si vanzarea produselor din portofoliul companiei in conformitate cu standardele stabilite;
– Oferirea de informatii privind produsele companiei;
– Participa la realizarea comenzilor Institutiilor medicale de care este
responsabil;
– Mentine relatia cu factorii de decizie din fiecare institutie medicala;

Cerinte:

– Studii superioare
– Experienta in vanzari in domeniul medical (avantaj);
– Cunostinte medii de limba engleza;
– Cunostinte operare calculator (MS Office, Internet);
– Permis de conducere categoria B;
– Disponibilitate pentru deplasari;

Oferta:

– Oportunitati de dezvoltare profesionala;
– Un mediu de lucru placut si stabil;
– Salariu + comisioane din vanzari;
– Instrumente de lucru: auto, laptop, telefon.