Project Manager

Amakron SRL
Nivel cariera:
Senior level (peste 5 ani exp)
Denumire firma:
Amakron SRL
Domeniile ofertei:
Management/Consultanta
Inginerie
Data introducerii:
23.04.2018
AMAKRON - EXECUTIVE SEARCH

Descrierea postului:

Recrutam pentru partenerul nostru, companie de constructii civile si industriale, antreprenor general in proiecte de anvergura la nivel national:

Project Manager - Bucuresti
Responsabilitati:
- Urmarirea proiectelor pentru respectarea cerintelor clientului si a conditiilor contractuale;
- Coordonarea si verificarea activitatea subantreprenorilor si sefilor de santier
- Urmarirea incadrarii in termenele asumate si a realizarii documentatiei tehnice;
- Verificarea optimizarii fortei de munca, a utilajelor fiind responsabil de verificarea costurilor de executie.

Cerinte:

- Studii superioare profil constructii;
- Experienta in executie constructii civile si industriale- minim 5 ani;
- Experienta in conducerea proiectelor - minim 3 ani;
- Carnet de conducere categoria B.
- Cunostinte economice si juridice;
- Limba engleza - nivel avansat.

- Posibilitati de negociere a salariului in functie de cunostinte si experienta
- Prime
- Mediu de lucru profesionist