PHP Developer / Web Developer - Agentie de Digital Marketing

GROUP QLT consultanta in resurse umane
Nivel cariera:
Middle (peste 3 ani experienta)
Domeniile ofertei:
IT&C/tehnologie
Internet/NewMedia
Data introducerii:
20.04.2017

CONSULTANTA IN HR ESTE AFACEREA QLT

Consultanta de succes genereaza afaceri de succes!

Recrutari de succes QLT ™

Credem in puterea voastra de a schimba lucrurile.
Credem in capacitatea voastra de a inova, de a identifica solutii performante.
Credem in capacitatea noastra de a fi un bun intermediar intre candidati si angajatori.

Organizatiile mari s-au dezvoltat prin agentii de recrutare, prin identificarea si valorificarea potentelor. Doar potentele valorificare pot deveni RESURSE.

Oamenii, vazuti ca parteneri, resursa umana sau forta de munca in cadrul unei companii, sunt cele mai importante investitii. Acestia gestioneaza inclusiv resursele informationale si financiare. Firmele care isi aleg oamenii potriviti sunt cele care sunt in siguranta. Viitorul unei afaceri este in mainile managerului responsabil cu recrutarile.

Oamenii fac diferenta! Succesul unei firme poate fi garantat doar prin calitatea colaboratorilor sai.

Descrierea postului:

Agentie de digital marketing cu peste 10 ani experienta in proiecte complexe: portaluri complexe de publishing, site-uri de ecommerce, aplicatii & website-uri flash, proiecte de
brand etc.

Responsabilitati:
- Dezvoltarea de aplicații web dinamice folosind în principal: PHP, MySQL, JavaScript, HTML,
CSS;
- Mentenanță și dezvoltare post-implementare pentru soluțiile dezvoltate de companie
(proiecte complexe - portaluri foarte complexe, site-uri de ecommerce, aplicatii & website-uri
flash, etc.),
- 75% dezvoltare back-end, 25% dezvoltare front-end.

Cerinte:

- Cunoștințe de PHP și MySQL;
- Cunoștințe JavaScript, HTML, XML şi CSS;
- Cunoștinte Flash (reprezintă un avantaj);
- Cunoșterea unui framework Cake, Joomla, Typo3, WordPress (reprezintă un avantaj);
- Cunoștințe Photoshop sau similar (reprezintă un avantaj);
- Abilitatea de a lucra la un proiect din faza de proiectare până la go live;
- Gândire analitică, orientare spre rezultate și atenție la detalii;
- Abilități de organizare și comunicare interpersonală.

- Pachet salarial negociabil in functie de experienta profesionala;
- Bonusuri & Prime.

Detalii: www.QLT.ro
cariera@qlt.ro