Consultant Nutritionist - premium brand parafarmaceutic (Iulius Mall Cluj Napoca)

GROUP QLT consultanta in resurse umane
Nivel cariera:
Entry level (sub 3 ani exp)
Localitatea:
Cluj-Napoca
Domeniile ofertei:
Vanzari
Farma
Chemical/petrochemical/fertilizer
Data introducerii:
20.11.2017

CONSULTANTA IN HR ESTE AFACEREA QLT

Consultanta de succes genereaza afaceri de succes!

Recrutari de succes QLT ™

Credem in puterea voastra de a schimba lucrurile.
Credem in capacitatea voastra de a inova, de a identifica solutii performante.
Credem in capacitatea noastra de a fi un bun intermediar intre candidati si angajatori.

Organizatiile mari s-au dezvoltat prin agentii de recrutare, prin identificarea si valorificarea potentelor. Doar potentele valorificare pot deveni RESURSE.

Oamenii, vazuti ca parteneri, resursa umana sau forta de munca in cadrul unei companii, sunt cele mai importante investitii. Acestia gestioneaza inclusiv resursele informationale si financiare. Firmele care isi aleg oamenii potriviti sunt cele care sunt in siguranta. Viitorul unei afaceri este in mainile managerului responsabil cu recrutarile.

Oamenii fac diferenta! Succesul unei firme poate fi garantat doar prin calitatea colaboratorilor sai.

Descrierea postului:

Promovare si distributie Premium Brand american de produse parafarmaceutice (suplimente si produse cosmetice) in retea de magazine de profil, situate in mall-urile din tara.

Nota: Pentru Cluj Napoca avem nevoie de un consultant de vanzare, pentru o noua locatie care se va deschide in curand in Iulius Mall.

Resposabilitatile postului implica:
Activitati de consultanta nutritionala

Activitate de consultanta pentru clientii magazinului;
Este responsabil pentru calitatea consilierii clientilor;
Cunoaste informatii cu privire la continutul produselor (vitamine, minerale, aminoacizi, proteine, fitoterapie etc.)
Participa la diferite programe de training si evenimente de profil organizate de firma, in vederea dezvoltarii profesioanle.

Activitati de suport vanzare

Actioneaza in scopul atingerii obiectivelor de vanzare;
Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc;
Evidenta incasarilor.

Cerinte:

Experienta pe o pozitie similara poate reprezenta avantaj- consultant plafar, promoter produse cosmetice/suplimenti, beauty adviser;
Cunostintele in domeniu;
Studii superioare sau medii in domeniul - biotehnologiilor, chimie, nutritie - reprezinta avantaj ;
Excelente abilitati de comunicare, orientare catre client;
Limba engleza nivel mediu;
Capacitate de planificare si organizare.

Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii multinationale;
Salariu fix 1500 lei net + comision din vanzari = pachet lunar variabil intre 2300-2500 lei net;
Locatie fixa, in cadrul magazinului de profil parafarmaceutic din Iulius Mall;
Program de lucru flexibil, in ture 12/24;
Contract de munca norma intreaga, perioada nedeterminata;
Programe de training, bonusuri de performanta.

Detalii: www.QLT.ro
cariera@QLT.ro