Asistent Operational Junior (cu sau fara experienta) - Premium Brand parafarmaceutic

GROUP QLT consultanta in resurse umane
Nivel cariera:
Entry level (sub 3 ani exp)
Domeniile ofertei:
Traduceri
Secretariat/Administrativ
Marketing
Customer/Client Service
Data introducerii:
16.04.2018

CONSULTANTA IN HR ESTE AFACEREA QLT

Consultanta de succes genereaza afaceri de succes!

Recrutari de succes QLT ™

Credem in puterea voastra de a schimba lucrurile.
Credem in capacitatea voastra de a inova, de a identifica solutii performante.
Credem in capacitatea noastra de a fi un bun intermediar intre candidati si angajatori.

Organizatiile mari s-au dezvoltat prin agentii de recrutare, prin identificarea si valorificarea potentelor. Doar potentele valorificare pot deveni RESURSE.

Oamenii, vazuti ca parteneri, resursa umana sau forta de munca in cadrul unei companii, sunt cele mai importante investitii. Acestia gestioneaza inclusiv resursele informationale si financiare. Firmele care isi aleg oamenii potriviti sunt cele care sunt in siguranta. Viitorul unei afaceri este in mainile managerului responsabil cu recrutarile.

Oamenii fac diferenta! Succesul unei firme poate fi garantat doar prin calitatea colaboratorilor sai.

Descrierea postului:

Compania distributie un premium brand american de produse parafarmaceutice (suplimente si produse cosmetice) in retea de magazine de profil, situate in mall-urile din Bucuresti & tara.

Responsabilitati:
Activitati adminsitrative si de suport pentru departamentul operational;
Verificarea si traducerea din engleza in romana etichete de produse;
Intocmire dosare pentru notificare de produse;
Introducere/intretinere de continut pe site-ul companiei ( adaugare de produse, modificare de pret, poze, descrieri de produse, etc);
Diferite rapoarte necesare in Excel;
Relatia cu furnizorii, realizare comenzi necesare;
Contabilitate primara, operare de extrase;
Verificare intrari si iesiri din gestiune.

Cerinte:

Studii superioare finalizate (limbi straine, marketing, comunicare etc);
Experienta pe o pozitie similara- reprezinta un plus;
Cunostinte de limba engleza la nivel bun (scris, citit, vorbit);
Abilitati de operraee PC (MS Office);
Persoana organizata, atenta la detalii, capabila sa lucreze atat individual cat si in echipa;
Persoana empatica si comunicativa, deschisa sa asimileze informatii noi si sa le aplice in vederea indeplinirii obiectivelor asumate.

Oferta:

Contract de munca norma intreaga;
Locatie centrala Piata Victoriei;
Program de lucru 9-18.00;
Posibilitati reale de dezvoltare profesionala in cadrul companiei.

Detalii: www.QLT.ro
[email protected]