News

Mega Image: 140 de noi locuri de munca prin deschiderea a 6 magazine

Redactia › Lun, 2010-08-09 11:12

Mega Image a creat circa 140 de noi locuri de munca in perioada iunie-august 2010 prin deschiderea a sase magazine in Bucuresti si in Brasov.

Compania detine in prezent cea mai mare retea de supermarketuri din Romania, sub brandurile Mega Image (52 magazine) si Red Market (9 magazine) in Bucuresti, Constanta, Ploiesti si Brasov.

In iunie-august, au fost deschise tre supermarketuri Mega Image in Bucuresti (Mega Image Ferdinand, Trapezului si Banu Manta). De asemenea, compania a inaugurat trei magazine Red Market, dintre care doua in capitala (Uverturii si Malcoci) si unul in Brasov. Un al doilea Red Market va fi deschis in septembrie in Brasov.

Prin deschiderea celor sase noi magazine, Mega Image a creat aproximativ 140 de noi locuri de munca, anunta compania.

Mega Image a fost fondat in 1995 si face parte din grupul belgian Delhaize.

234 comentarii 28160 vizualizări

Comentarii

2014-02-04 17:39

IONITA ION

as dori sa ma alatur echipei

as dori sa ma alatur echipei mega image din domnesti ca lucrator comercial sau agent paza (detin atestat)nr tel 0765.184.282. va multumesc

2014-01-15 17:03

NICULAE LILIANA

doresc angajare

Buna ziua, am 28 de ani si as dori sa ma angajez la mega image Roata de Jos.Astept raspuns.

2013-12-12 17:30

NICULAE LILIANA

Buna ziua sunt din Cartojani

Buna ziua sunt din Cartojani judet Giurgiu si tare mult as vrea sa lucrez la mega Roata de Jos. tel.0760184655 Astept si eu un raspuns daca se poate

2013-09-19 14:12

CRISTESCU MIHAELA

cate cv-uri trebuie un om sa

cate cv-uri trebuie un om sa depuna pentru a primi un job la mega image?eu am depus doar patru ,sa fie oare prea putine?doar intrebam....

2013-08-25 18:10

ANGHEL COSTEL

solicit angajare

sunt interesat pentru un job party time sau depinde de ful time
in prezent lucrez 8 ore

2013-03-01 09:58

GHERMAN CRISTINA

Doresc angajare .

Am lucrat in comert 9 ani si imi place foarte mult. Sunt din Brasov nr. de tel. 0742469686 . Multumesc .

2013-02-19 09:49

ONACA OCTAVIAN

eusebiu

buna ziua am lucrat in compinat si azi dori sa im cat de muna

2013-02-04 17:11

OPREA SORIN

angajare

buna ziua. Ma numesc.Oprea Sorin GABRIEL sunt din.Bucuresti am 24 de ani si mar incanta sa ma alatur de echipei mega image sa le o ferim la clienti nostri marfa de calitate 100%la 100% buna am lucrat in Kaufland 4luni pentru la reorganizare pe raionul de lactate si acum momentan lucrez la, billa barbu vacarescu pe raionul de fructe si legume si asi dori daca sunteti amabili sa ma angajati si pe mine la dumneavoastra va multumesc pentru amabilitate ma puteti gasi la numarul de telefon 071427681

2013-01-25 11:14

SPATARU ADRIANA DANIELA

Angajare

Doresc sa ma alatur echipei MEGA IMAGE pt un post de casiera.va rog sa ma ajutati am mare nevoie de un loc de munca. Ma puteti contacta la numarul de telefon:0765 992 574. Va multumesc

2013-01-24 16:51

POPA ALEXANDRA VALENTINA

angajare

buna ziua,am 30 de ani si experienta in comert de 7 ani. am lucrat casiera 5 ani si lucrator comercial 2 ani.Sunt o fire sociabila,responsabila si punctuala si as dori sa intru in echipa dumneavoastra. Numarul meu de contact este 0720288421. M-ar interesa un loc de munca in sectorul 4.